Yhteystiedot

Heta Kaisto, museointendentti
puh. 044 022 4154
heta.kaisto@rauma.fi
näyttelyt, kokoelmat, media, yhteistyökumppanuudet, yleisötyö

Elina Tiainen, tuottaja / Rauma Triennale
puh. 044 022 4157
elina.tiainen@rauma.fi
Rauma Triennale tuotanto, markkinointi, yritysyhteistyö, verkostoyhteistyö taiteen ammattilaisten kanssa

Pauliina Monto-Kokkonen, museosihteeri
puh. 044 022 4152
pauliina.kokkonen@rauma.fi
taloushallinto, laskutus, sopimukset, viestintä

Mika Kallioniemi, museomestari
puh. 044 022 4151
mika.kallioniemi@rauma.fi
ripustus ja tekniset asiat, kuljetukset, julkisten tilojen ripustukset

Mona Mattila, museovirkailija
puh. 044 022 4153
mona.mattila@rauma.fi
opastusvaraukset, yleisötyö, museokauppa

Susanna Liikala, museovirkailija
puh. 044 022 4156
susanna.liikala@rauma.fi
graafinen suunnittelu, verkkosivut ja sosiaalinen media, näyttelytuotanto

Info
puh. 02 822 4346
taidemuseo@rauma.fi
aukiolo, tietopalvelupyynnöt, kiireettömät tiedustelut