Yhteystiedot

Kuva: Titus Verhe.

Henkilökunta

Heta Kaisto, museointendentti
puh. 044 022 4154
heta.kaisto@rauma.fi

Hanna Kaski, museoamanuenssi
puh. 044 022 4155
hanna.kaski@rauma.fi

Pauliina Monto-Kokkonen, museosihteeri
puh. 044 022 4152
pauliina.kokkonen@rauma.fi

Mika Kallioniemi, museomestari
puh. 044 022 4151
mika.kallioniemi@rauma.fi

Mona Mattila, museovirkailija
puh. 044 022 4153
mona.mattila@rauma.fi

Susanna Liikala, museoassistentti
puh. 044 022 4156
susanna.liikala@rauma.fi